Главная » 2010 » Октябрь » 12 » Поразка "Іллічівця-2"
Поразка "Іллічівця-2"
17:28
У матчі дванадцятого туру першостті України серед команд другої групи футболісти Іллічівця- два вдома поступилися другій команді запорізького Металіуга з рахунком нуль:один. Переможний м"яч на п"ятнадцятій хвилині поєдинка провів нападник гостей Євген Коньков.
Зустріч на стадіоні Західний з аутсайдером групи Б другої ліги Іллічівець- два розпочав невдало. Вже на п"ятнадцятій хвилині поєдинка нападник Металурга- два Євген Коньков вразил ворота господарів поля. Як не намагалися футболісти другої маріупольської команди зрівняти рахунок ще у першому таймі, на перерву команди пішли за рахунком один:нуль на користь запоріжців. У другій половині гри знову безаперечною перевагою володіли іллічівські футболісти. Вони намагалися продертися до воріт суперника як по центру, так і з флангів, але усі їхні спроби бодай зрівняти результат виявилися марними. Відмінно на останньому рубежі зіграв воротар Металурга - два Олексій Шевченко.
О. Шевченко: "Команда помогла выстоять , у нас было больше желания. Боролись, было трудно, выстояли. Уже почти год играем, 92-93 год, стараемся, играем."
Головний тренер Іллічівця- два Юрій Керман відзначив, що слизький газон футбольного поля позначився на грі його команди: "Не состояние поля, а отскок мяча, много было передач, которые не смогли принять из- за скольжения мяча по траве."
Після цієї поразки Іллічівець- два посідає сьоме місце у турнірній таблиці групи Б другої ліги, а лідирує Олімпік з Донецька.
Ю. Керман: "Класс свой нужно подтверждать, моментов было много, но молодость тяжело воспринимает."
Наступну зустріч Іллічівець- два зіграє шістнадцятого жовтня у Донецьку з Шахтарем- три.