Главная » 2011 » Январь » 28 » Таеквондо
Таеквондо
13:24
Маріупольські майстри таеквондо провели перші у цьому році міські змагання. В них взяли участь понад сто сорок спортсменів секції таеквондо спортклубу Іллічівець. Турнір став відбірковим до майбутніх всеукраїнських та міжнародних змагань.
У змаганнях, які проходили у спортзалі палацу культури Металургів на двох килимах, так званих даянах, виступали спортсмени чотирьох вікових категорій.
Мартинов - голова федерації: "2010-2011 учебный год у нас удачный, много пришло молодых спортсменов, 6-7, 8-10 лет, группы хорошо укомплектованы. Цели для начинающих- почувствовать, что такое соревнования, окунуться в эту жизнь."
Дев"ятирічний Олександр Бакланов вже встиг стати срібним призером минулорічного Кубка України. Цей турнір він розпочав з перемоги над Максимом Ахметовим за очками з рахунком чотири:нуль. Олександр каже, що готувався до цих змагань серйозно: "Мы отрабатывали всякие тактики, потом учились, чтобы не отходить назад и чтобы противник растерялся и потом начинать атаку свою."
У ваговій категорії до двадцяти шести кілограмів Олександр Бакланов вийшов у фінал першості, де зустрівся з Олександром Гердом, програв йому та зайняв друге місце. Неабияку майстерність продемонстрував на цих змаганнях ще один срібний призер Кубка України Олександр Шульцев. Він став першим серед спортсменів вагою до сорока кілограмів. А серед дівчат Анастасія Симонова, яка змагалася у категорії до п"ятидесяти кілограмів, розпочала першість з перемоги над Вікторією Соколовою: "Я с ней дралась первый раз, но она очень хороший противник. Она первый раз дерется, а так она может победить, у нее хорошие данные."
У фіналі Анастасія Симонова програла Оксані Шевчук і посіла друге місце, в неї срібна медаль. Олександр Капустян
Просмотров: 861 | Добавил: Portokali | Рейтинг: 0.0/0 |