Главная » 2011 » Январь » 28 » "Відкритий Кубок Донбасу" з більярду
"Відкритий Кубок Донбасу" з більярду
13:22
В місті Антрацит Луганскої області на міжнародному турнірі з більярду "Відкритий Кубок Донбасу" вдало виступив маріуполець, чемпіон України минулого року, майстер спорту Олександр Бедьовка. Крім нього від нашого міста у змаганнях виступали ще два спортсмени.
У змаганнях з руського більярду у розділі " Комбінована піраміда" виступали сорок дев"ять учасників з п"яти країн- Росії, Вірменії, України, Молдови та Азербайджану.
В. Бандура - гол суддя змагань: "На этом турнире приглашены чемпионы мира, Европы, своих стран по бильярду. Из них три мастера спорта международного класса. 15 мс, 10 кмс и 5 юношей до 15 лет."
Разом з Олександром Бедьовкою від Маріуполя грали чемпіон нашого міста та Донецької області серед юнаків чотирнадцятирічний Валерій Каракай та Сергій Демерджи, обидва першоразрядники. Чемпіон України, майстер спорту Олександр Бедьовка розпочав змагання з п"яти перемог поспіль.
В. Бандура: "В шестой встретился с многократным чемпионом Украины, серебряным призером мира и Европы мс Евгением Таловым из Днепропетровска, проиграл ему в контровой- 4:5."
У підсумку Олександр Бедьовка став бронзовим призером турніру. А Євген Талов у фіналі переміг ще одного представника Дніпропетровська Артема Моісеєнка і став чемпіоном турніру. Валерій Каракай та Сергій Демерджи посіли місця поза межами першої десятки.