Главная » 2011 » Апрель » 8 » Важка атлетика
Важка атлетика
12:25
Вдало виступили на чемпіонаті Донецької області з важкої атлетики спортсмени спортклубу Богатир, їх медальний здобуток- шість золотих та чотири срібних нагороди і перше зхагальнокомандне місце.
У чемпіонаті Донецької області з важкої атлетики виступали сто сімдесят атлетів віком від десяти до п"ятнадцяти років. Маріупольський спортклуб Богатир на змаганнях представляли десять спортсменів і всі вони повернулися додому з нагородами, виборовши шість золотих та чотири срібних медалі.
С.Аленін - ЗТУ: "Юные атлеты показали высокую технику и тот результат, пусть и небольшой, принесли очки в копилку города."
Матевос Казарян виступав у Донецьку у ваговій категорії понад дев"яносто чотири кілограми. Він показав кращий результат у сумі двох вправ- сто сорок п"ять кілограмів.
М. Казарян: "Выступал на тренировках лучше, подошел к 60- не получилось, на третий раз - вырвал. Было 10 человек в категории."
Ще одним чемпіоном став маріупольський важкоатлет Володимир Вааль. Дванадцятирічний хлопець виступав серед атлетів вагою до тридцяти восьми кілограмів і став володарем золотої медалі.
В. Вааль: "Вырвал 32, толкнул 42, в категории выступало 7 человек, сумма 74 кг. Я сработал в рывке на все три подхода, а в толчке- на два."
У командному заліку важкоатлети Маріуполя зайняли перше місце, на другому команда з Донецька, третє місце посіли спортсмени Краматорська.