Главная » 2009 » Июль » 2 » Веслування на байдарках та коное
Веслування на байдарках та коное
17:44
На маріупольській веслувальній базі завершилися літні юнацькі ігри Донецької області з веслування на байдарках та каное. У змаганнях взяли участь тридцять спортсменів, які представляли два міста- Маріуполь та Зугрес.
У літніх юнацьких іграх Донецької області з веслування взяли участь тридцять спортсменів. Дві команди представляли господарів змагань- Маріуполь, ще одна приїхала з міста Зугрес. Вік учасників- до сімнадцяти років. Бутенко - суддя: "Сейчас в Донецкой области пошел спад, этот вид дорогостоящий, приобретать лодки не по карману ДЮСШ, финансирования нет. Развитие идет детей больше в Мариуполе, у нас в Зугресе недостаточно детей".
Маріуполець Сергій Прохода виграв півфінальний заїзд на байдарці-одиночці з результатом п"ять хвилин та вісім секунд.
С.Прохода: "Занимаюсь не так уж и долго, почти два года. Мои коронные дистанции- 200и 500м. А 1000 м просто так выступаю, конкуренты были не сильные. Нам тренер лагерь сделал, чтобы мы лучше готовились".
У фіналі змагань Сергій Прохода переміг на дистанції п"ятсот метрів , а дистанцію тисяча метрів виграв В"ячеслав Беспалов. Серед дівчат дистанцію п"ятсот метрів швидше за усіх здолала Ольга Соколюк. Серед переможців літніх юнацьких ігор також маріупольці Євген Денисенко, Сергій Аріх, Костянтин Воробйов, Дмитро Добкін.

Просмотров: 1163 | Добавил: Portokali | Рейтинг: 3.0/2 |