Главная » 2009 » Июнь » 22 » Плавание
Плавание
19:32
У басейні Нептун відбулися змагання першості Донецької області з плавання. На блакитних доріжках виступали юнаки віком до п"ятнадцяти та дівчата до тринадцяти років. У командному заліку не було рівних плавцям зі спортивного клубу Іллічівець.
У юнацькій першості Донецької області з плавання взяли участь чотирнадцятдитячо-юнацьких спортшкіл та понад сто двадцять спортсменів. Ці змагання стали відбірковими до першості України яка відбудеться у Курахово в середині липня.

Мізін - головний суддя

-"Юношеское плавание в области довольно- таки развито, несмотря на кризисные явления, от которых страдают ДЮСШ. Тем не менее, юношеский спорт в Донецкой области не похоронен. Очень много мы проводим соревнований- однодневных, до 10 в году".

Владіславу Крохмальову зі спортшколи Іллічівець п"ятнадцять років, з яких він вже сім років займається плаванням. Він спеціалізується у плаванні брасом, але на цих змаганнях виступав і в інших дисциплінах. Владіслав мріє виступати на олімпійських іграх.

Крохмальов

-"Тренер поставил передо мной задачу проплыть хорошо. Вчера проплыл не очень хорошо, плыл не с вои дистанции-комплекс и кроль. Я должен плыть 50, 100 и 200 брасс. 50 брассом хочу проплыть на кмс. Лучше всего удается 200 м, 100-тоже неплохо, 50-так себе".

Команда спортшколи Іллічівець зайняла на змаганнях перше місце. У індивідуальному заліку три перемоги здобув маріуполець Дмитро Белоусов на дистанціях сто і двісті метрів на спині, на двісті метрів комплексним плаванням. Станіслав Ракитянський виграв запливи на сто, двісті, чотириста та вісімсот метрів вільним стилем, а Анастасія Шевченко фінішувала другою на сто та двісті метрів кролем, а на чотириста та вісімсот перемогла усіх соперниць.

Просмотров: 1238 | Добавил: kap | Рейтинг: 0.0/0 |